Закажи термин

Вашиот термин
Доктор: Д-р Лидија Ристовска (Промени)
Услуга : ЕХОСОНОГРАФИЈА НА АБДОМЕН/ПРОСТАТА  (Промени)
Изберете датум
Прв слободен термин е пронајден на 20 Септември 2021
Септември, 2021
Пон. Вто. Сре. Чет. Пет. Саб. Нед.
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
26
03
Закажувањето е овозможено од BookWisely.com